Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone "Rodzinne spotkania lekiem na nudę"
Projekt "Rodzinne spotkania lekiem na nudę"
Email

Koleją krzesełkową na Palenicę.

Dnia 22 grudnia 2016 r. grupa dorosłych i dzieci z Boru wybrała się na kolejną wycieczkę w ramach projektu "Rodzinne spotkania lekiem na nudę" realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 
Email

Św. Brat Albert i jego miejsce w Tatrach.

Dnia 18 grudnia 2016 r. grupa dorosłych i dzieci z Boru powędrowała na Kalatówki. Wycieczka odbyła się w ramach projektu „Rodzinne spotkania lekiem na nudę” realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 
Email

Wyprawa na Turbacz

Wycieczkę na Turbacz zorganizowała Grupa Inicjatyw lokalnych "GIL" wraz ze Stowarzyszeniem "naSa" z Bańskiej Wyżnej. Odbyła się ona dziewiątego października 2016r w niedzielę. Wycieczka miała charakter rodzinnej wyprawy w góry w ramach projektu "Rodzinne spotkania lekiem na nudę" realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 
Email

 

Wycieczka na Trzy Korony

Grupa Inicjatyw Lokalnych „GIL” w Borze wraz ze stowarzyszeniem NaSa Bańska Wyżna , 25 września 2016 r. zorganizowały wycieczkę  krajoznawczą  w Pieniny. Wycieczka miała charakter rodzinnej wyprawy w góry  w ramach projektu  „Rodzinne spotkania lekiem na nudę” realizowanego przy wsparciu finansowym Gminy Szaflary  w ramach otwartego  konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w dziedzinie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 
Email


Wycieczka - pielgrzymka do Czernej.

Dnia 28 maja 2016 r. odbyła się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych Szkoły Podstawowej w Borze oraz dzieci, które miały rocznicę swojej pierwszej komunii świętej do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej. Uczniom towarzyszyli rodzice i inni członkowie rodzin. Grupie pielgrzymkowej przewodził ks. proboszcz parafii p.w. Piotra i Pawła w Szaflarach Andrzej Kamiński. Razem z dziećmi była s. Renata Janeczko, która przygotowywała uczniów do przyjęcia sakramentów.

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.