Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone Kultura źródło rozwoju społecznego
Projekt "Kultura - źródło rozwoju społecznego"
Email

Podsumowanie projektu "Kultura - źródło rozwoju społecznego"

Projekt "Kultura - źródło rozwoju społecznego" - płatne ze środków Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym realizowany był wśród uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Borze. Rozpoczęcie projektu nastąpiło w maju 2016 roku, a zakończenie przypadło na grudzień 2016 roku. Zrealizowano cztery wycieczki do Krakowa, jeden wyjazd do Nowego Targu na warsztaty telewizyjne oraz warsztaty historyczne. W ciągu całego okresu trwania projektu uczniowie brali udział w warsztatach teatralnych, na których przygotowano przedstawienie "Obyś cudze dzieci uczył" oraz w warsztatach tanecznych, na których ćwiczono układ taneczny do piosenki "Chocolate".

Więcej…
 
Email

Muzeum Lotnictwa i Teatr Ludowy.

Dnia 06.12.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Kultura - źródło rozwoju społecznego" - płatne ze środków Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 
Email

Kraków za panowania króla Kraka

Dnia 05.11.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Wycieczka odbyła się w ramach projektu "Kultura - źródło rozwoju społecznego" - płatne ze środków Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Zbiórkę mieliśmy już o 7:20 rano. To nic, że było wcześnie i zimno, cieszyliśmy się na ten wyjazd.

Więcej…
 
Email


"Obyś cudze dzieci uczył"

Realizowany przez nas projekt "Kultura - źródło rozwoju społecznego" nastawiony jest na aktywność uczniów, stąd różnego rodzaju warsztaty.

Więcej…
 
Email

Układ taneczny do piosenki "Chocolate"

Realizowany przez nas projekt "Kultura - źródło rozwoju społecznego" zakładał przeprowadzenie różnego rodzaju warsztatów wśród dzieci biorących udział w projekcie. Warsztaty te miały być wyrazem szeroko pojętej kultury.

Więcej…
 


Strona 1 z 2

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.