Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Projekty

Strona główna Ukończone "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć promujących zdrowy styl życia"
Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć...

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Gminy Szaflary

 

Logo Gminy Szaflary

Szkoła Podstawowa w Borze

ul.Jana Pawła II 44

34-424 Bór

Logo Grupy Inicjatyw Lokalnych GIL

Projekt dofinansowany ze środków Urzędu Gminy SzaflaryPodsumowanie projektu

Email

Podsumowanie projektu

"Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia"

Projekt realizowany był jako zadanie publiczne Gminy Szaflary w 2015 roku w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Wszystkie działania projektowe realizowane były w terminie od kwietnia do listopada 2015r.

Podsumowanie projektu odbyło się w piątek 27 listopada 2015 r. Na spotkanie przybyli uczniowie biorący udział w projekcie, nauczyciele z panią dyrektor Dorotą Sikoń, a także rodzice uczniów. Zaproszenie przyjęły także pani pełnomocnik wójta ds. przeciwdziałania uzależnieniom pani Katarzyna Sowa oraz pani sołtys wsi Bór Stanisława Jarząbek, a także prezes Grupy Inicjatyw Lokalnych „GIL” Adam Andrzej Kustwan.

Więcej…
 

Lubomir - krajobraz jak z bajki

Email

Lubomir – krajobraz jak z bajki.

W piątek 13 listopada 2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze byli na wycieczce, która zorganizowana była w ramach projektu  "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia" jako zadanie publiczne w Gminie Szaflary w 2015 roku: przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Wycieczka miała na celu wyjście na Lubomir (904 m n.p.m) w paśmie Lubomira i Łysiny, aby wziąć udział w lekcji w Obserwatorium Astronomicznym.

 

Więcej…
 

Wyprawa na Stare Wierchy

Email

Wyprawa na Stare Wierchy.

W piątek 23.10.2015r. po lekcjach uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze rozpoczęli wędrowanie, które zorganizowane było w ramach projektu "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia". Projekt był współfinansowany ze środków Gminy Szaflary w ramach otwartego konkursu ofert z  przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Jeżeli staniemy w najwyższym punkcie Boru twarzą do Tatr, to obracając się za prawą ręką zobaczymy na horyzoncie szczyty Tatr Wschodnich - Bielskich, Wysokich i Zachodnich. Potem zobaczymy szczyt Babiej Góry, pasmo Gorców, a także Trzy Korony w Pieninach. Z całą pewnością Bór, to niepowtarzalne miejsce.

Więcej…
 

Projekt:Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia

Email

Grupa Inicjatyw Lokalnych „GIL” w Borze realizuje projekt:

„Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia” jako zadanie publiczne w Gminie Szaflary w 2015 roku: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury regionalnej i tradycji oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka do Dinozatorlandu

Email

Wycieczka do Dinozatorlandu

Dnia 12 czerwca 2015 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze byli na wycieczce w Zatorze. Celem wycieczki był Park Rozrywki. Uczniowie podzieleni na cztery grupy zwiedzili Park Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii i Park Bajek. Zobaczyli jak wygląda świat do góry nogami przechadzając się po Domku do góry nogami, uczestniczyli w świecie dinozaurów na projekcji filmu 5D oraz pobawili się korzystając z licznych atrakcji oferowanych przez Dinoland. Wycieczka obfitowała w rozrywkę, ale niosła ze sobą mnóstwo wiedzy przyrodniczej i historycznej. Przenosiła też w niezapomniany świat bajek.

Więcej…
 

Wycieczka do Zakopanego

Email

Wycieczka do Zakopanego

Dnia 21 maja 2015r. odbyła się wycieczka uczniów Szkoły Podstawowej w Borze do Zakopanego. Wycieczka zorganizowana była w ramach projektu „Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia” jako zadanie publiczne w Gminie Szaflary w 2015 roku: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury regionalnej i tradycji oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka do Zubrzycy i Zawoi

Email

WYCIECZKA DO ZUBRZYCY GÓRNEJ I ZAWOI.

W poniedziałek 27.04.2015r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze wybrali się na wycieczkę, która zorganizowana była w ramach projektu "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia" jako zadanie publiczne w Gminie Szaflary w 2015 roku: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury regionalnej i tradycji oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Wycieczka do Krościenka i Niedzicy

Email

WYCIECZKA DO KROŚCIENKA I NIEDZICY

W czwartek 17.09.2015r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Borze brali udział w wycieczce, która zorganizowana była w ramach projektu "Organizowanie dla dzieci i młodzieży zajęć rekreacyjnych promujących zdrowy styl życia" jako zadanie publiczne w Gminie Szaflary w 2015 roku: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury regionalnej i tradycji oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Więcej…
 

Strona niekomercyjna. © Grupa Inicjatyw Lokalnych GIL. Wszelkie prawa zastrzeżone.